Izolacja dachu
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Pelli Clarke Pelli Architekci zaprojektują Utah Performing Arts Center

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Strona za pośrednictwem strony internetowej Performing Arts Center Salt Lake City ma wkrótce powstać nowe, nowoczesne centrum sztuki scenicznej zaprojektowane przez Pelli Clarke Pelli Architects (PCPA) we współpracy z HKS Architekci.
Miejsce na 2500 osób uchwyci ducha tego miejsca.
i służyć jako główne miejsce rozrywki w regionie, jednocześnie zakotwiczając tętniącą życiem dzielnicę sztuki na głównym śródmieściu miasta.
Komisja selekcyjna Agencji Rewitalizacji w Salt Lake City wybrała zespół PCPA / HKS z konkurencyjnej grupy, w skład której weszli projektanci najbardziej prestiżowych teatrów na świecie.
Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani do zaprojektowania Utah Performing Arts Center.
powiedział Cesar Pelli, starszy dyrektor Pelli Clarke Pelli Architects.
Atrakcyjne centrum Salt Lake City, tętniące życiem kulturalnym i cudownymi widokami ukształtują nasz projekt na to, co będzie ważnym nowym miejscem dla całego miasta i stanu.
The Utah Performing Arts Center zostanie zaprojektowany, aby przyciągnąć pierwsze pokazy i koncerty na Broadwayu, zapewniając jednocześnie dodatkowe miejsca dla grup performatywnych w Utah, takich jak Ballet West i Utah Opera.
Realizacja projektu potrwa około roku, a budowa planowana jest na grudzień 2013 r., A otwarcie teatru przewidziano na marzec 2016 r.
Firma PCPA, z siedzibą w Connecticut, ma duże doświadczenie w projektowaniu światowej klasy teatrów, w tym Adrienne Arsht Center for the Performing Arts w hrabstwie Miami-Dade, Overture Center for the Arts w Madison (Wisconsin), oraz sala koncertowa Renee and Henry Segerstrom i Samueli Theater w Orange County (Kalifornia).
Referencja: Reuters, Utah Performing Arts Center, SLC.
S Desert News
[więcej w: brico depot torun, projekt domu jednorodzinnego z kosztorysem, styropian ekstrudowany ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: projekt domu jednorodzinnego z kosztorysem rozwiercanie otworów styropian ekstrudowany